Ako sa vám páči táto stránka? Je vám všetko zrozumiteľné alebo by ste na nej niečo upravili? Vaše nápady nás naozaj zaujímajú.

Hodnotenie
Počet hodnotení: 102

Partnerský program

Páčila by sa vám možnosť umiestniť našu daňovú aplikáciu na svoje stránky a ešte na tom získať? Nič extra s ňou robiť nemusíte a bude zarábať za vás.

Sme neziskovka

Aj tak zdanlivo nepríjemná povinnosť, akou je vyplňovanie daňového priznania, môže pomôcť dobrej veci. Naša aplikácia umožňuje nastaviť vašu organizáciu pre príjem 2 % daní, takže užívateľ nájde už vyplnený príslušný oddiel a pripravený formulár. Ten stačí iba podpísať a zaslať daňovému úradu.

Ako na to?

  1. Využite aplikáciu ako nástroj pre získavanie 2 % daní. Dostanete od nás link a s aplikáciou naložíte podľa vašich možností.
  2. Potom stačí aplikáciu podporiť online kampaňou, tlačovou správou, či požiadať svojich partnerov alebo sponzorov o zdielanie. Čím viac hláv, tým viac peňazí.

Máte záujem se pridať? Kontaktujte nás, prosím: K. Urbanová, email: kurbanova@neotax.eu.

Sme firma
  1. Využite aplikáciu ako nástroj pre získavanie 2 % daní pre svoju organizáciu. Dostanete od nás link a s aplikáciou naložíte podľa vašich možností. Ozvite sa nám emailom: kurbanova@neotax.eu a niečo vymyslíme.
Sme portál

Píšete o daniach a financiách a chceli by ste doplniť texty o praktickú daňovú kalkulačku? Vaši čitatelia tak hneď zistia, koľko zaplatia alebo naopak ušetria na daniach. Danové priznanie majú hotové za chvíľku a vy zarobené v rámci nášho partnerského programu.

Ako na to?

  1. Umiestnite link s aplikáciou na svojich stránkach, alebo využite vlastné komunikačné kanály a ponúknite tak aplikáciu ďalej.
  2. Užívateľ si spracuje daňové priznanie a zaplatí poplatok. My vám z každej platby vrátime 10 - 20 % ako sprostredkovateľskú províziu.
  3.  Pre vašu kontrolu dostanete po každom zaplatenom priznaní notifikačný email.

Máte záujem sa pridať, alebo potrebujete viac informácií? Radi zodpovieme vaše ďalšie otázky - kontaktujte nás, prosím: K. Urbanová, email: kurbanova@neotax.eu.