Daňové priznanie za rok 2020

Spracujte si daňové priznanie k dani z príjmov pre fyzické i právnické osoby, cestnú daň, k DPH, vrátenie daní zo zahraničia alebo požiadajte o odklad daňového priznania či vyplňte účtovnú závierku. Všetky typy daňových priznaní môžeme podať elektronicky.

VYPLNIŤ PRIZNANIE

Naše služby

Nemusíte byť odborník na dane,
aby ste vedeli vyplniť daňové priznanie.

Naše aplikácie vyzerajú ako dotazník. Vy iba odpovedáte na otázky. Počas celého vyplňovania môžete sledovať priebežný výpočet dane, takže hneď viete, či vám vychádza preplatok alebo budete musieť daň zaplatiť. Hotové priznanie máte k dispozícii ihneď po platbe vo formátoch PDF aj XML. Pri využití služby E-podanie môžeme za vás elektronicky podať ktorékoľvek daňové priznanie.

O nás

V daniach sme ako ryba vo vode. Aplikáciu pre vás vytvorili profesionálni účtovníci a daňoví poradcovia, ktorí garantujú správnosť výpočtu. Ak nejakú chybu vo výpočte predsa len nájdete, zaručene vám vrátime peniaze.

A ako to celé vzniklo? Pred pár rokmi sme si povedali, že by bolo príjemné vytvoriť aplikáciu, ktorá nebude požadovať, aby si užívateľ sťahoval daňové priznanie v exceli alebo sa orientoval v zložitej aplikácii daňovej správy (elektronické podanie), či ešte horšie, sedel nad zelenými formulármi spolu s pokynmi na vyplnenie, dlhými a málo zrozumiteľnými. Takmer všetky spôsoby predpokladajú, že sa viac či menej, v daňovom jazyku vyzná.

My sme chceli aplikáciu, pri ktorej nie je podmienkou, aby ste daniam rozumeli. Preto tie naše vyzerajú ako dotazník, s otázkami a nápovedami v ľudskej reči. Takto sa rokmi vyvíjala do dnešnej podoby.

Zlúčenie OnlinePriznanie.sk a Neotax

Účtovná závierka v jednoduchom a podvojnom účtovníctve

Daňové priznanie k DPH

2020

Daňové priznanie pre PO

Podávanie E-dokumentov

2019

E-podanie

Ako prví a jediní na trhu sme začali ponúkať službu E-podanie

Daňové priznanie k cestnej dani

2018

Osobný účet

2017

Zmena dizajnu

2016

Odklad

2015

Rozšírenie platobných metód

2014

Rozšírenie aplikácie pre FO o typ B

2013

Prvá aplikácia pre FO typ A

2012

Okrem daňového priznania k dani z príjmu fyzických a právnických osôb, k dani z motorových vozidiel, odkladu daňového priznania a registrácie k elektronickému podávaniu dokumentov postupne pridávame ďalšie tlačivá pre komunikáciu s Finančnou správou SR.

Zpracovaných priznani
80563

Spracovaných daňových priznaní

Z toho živnostníků
40 €

Priemerne ušetríte za účtovníčku

Priznani do 20.marca
3505

Podaných E-podaní

Aj v roku 2020 sme usilovne pracovali a pripravili sme pre vás aplikácie, v ktorých si spracujete tieto formuláre: registráciu na DPH, daňové priznanie k DPH, účtovnú závierku v jednoduchom aj podvojnom účtovníctve či zahraničné daňové priznania.

Pomáhame aj inak. S projektom Daňové priznanie pomáha prispievame ku vzdelávaniu v daňovej oblasti.

Naši partneri

Neotax
Daňové priznanie pomáha
OnlinePřiznání.cz
Poradca podnikateľa
Superfaktúra
Ako-účtovať
Career International