Ako sa vám páči táto stránka? Je vám všetko zrozumiteľné alebo by ste na nej niečo upravili? Vaše nápady nás naozaj zaujímajú.

Hodnotenie
Počet hodnotení: 102

O nás

Pod značkou NeoTax fungujeme od roku 2013. Chceme vám ponúknuť jednoduché, zrozumiteľné služby v oblasti daní. Na rozdiel od väčšiny podobne orientovaných firiem sa snažíme nudnú a zložitú reč účtovníctva priblížiť aj tým, ktorí sa v nej príliš neorientujú. Našu webovú aplikáciu sme vytvorili tak, aby daňové priznanie zvládol aj úplný laik do 15 minút.

Zastupovanie pred daňovými úradmi
Spracovanie daňových priznaní
Vedenie účtovnej agendy
Vratky daní zo zahraničia<

V roku 2013 sa naša materská spoločnosť stala členom Asociace společenské odpovědnosti. Aj to nás zaväzuje k zodpovednejšiemu prístupu k naším zákazníkom, kolegom a spolupracujúcim partnerom. Neustále pracujeme na tom, aby tieto slová nezneli ako marketingové frázy.


Navyše, daňové priznanie môže poslúžiť dobrej veci (tým nemyslíme štátny rozpočet). Našu aplikáciu využívají neziskové organizácie k získavaniu 2 % daňovej asignácie jednoducho tým, že ju vložia na svoje webové stránky, rozošlú darcom alebo inak podporia kampaňou.